Elektrokotel Jablotron Volta

Moderní elektrokotel Volta se postará o dokonalý komfort vašeho domova. Topí přesně tak, jak potřebujete.

Dobré důvody

Proč elektrokotel od nás?

Spolehlivý a inovativní elektrokotel

Montujeme pouze elektrokotel Volta od společnosti Jablotron. Ve srovnání s konkurencí si stojí velmi dobře a nabízí záruku české tradiční společnosti, která patří mezi technologickou špičku v celé Evropě.

Dokonalá regulace tepla

Elektrokotel Volta díky inovativní technologii umí trvale dodávat takové množství tepla, které je přesně optimalizováno pro aktuální potřebu interiéru. Tato technologie se skvěle hodí do nízkoenergetických a pasivních domů!

Certifikovaný partner

Jsme certifikovaný partner pro montáže elektrokotlů a dalších zařízení české společnosti Jablotron. Váš dům, byt i firmu můžeme kromě kotle vybavit regulací topení, zabezpečením, nebo funkcemi chytré domácnosti. To vše vytváří chytrý kompatibilní systém se snadným ovládáním.

Jednoduché ovládání

Topení lze snadno ovládat pomocí systému regulace s termostaty a centrálním lcd displejem. Stejně pohodlně to jde i z mobilu díky chytré aplikace MyJABLOTRON, která umožňuje ovládat veškerá zařízení na dálku.

Výhody

Výhody topení elektrokotlem

Elektrické vytápění si opět získává svoji oblibu. Díky klesající energetické náročnosti novostaveb a nízkým investičním nákladům je elektrické vytápění ideální volba pro pasivní a nízkoenergetické domy. Elektrokotel se používá i jako bivalentní zdroj tepla (např. s kotli na tuhá paliva). Uplatnění nachází i v rekreačních objektech, které slouží jen část roku.

Inovace od Jablotronu

Konkurenční elektrokotle mají limitovanou regulaci výkonu. V domě s kvalitním zateplením při mírné zimě tak běžný kotel opakovaně spíná a vypíná (cykluje). Díky nově vyvinuté technologii umí Volta trvale dodávat i velmi malé množství tepla, aniž by musela cyklovat. To výrazně zvyšuje tepelnou pohodu v domácnosti.

Adaptivní regulace umožňuje, aby elektrokotel automaticky přizpůsobil výkon tepelné ztrátě domu bez složitého nastavování ideální topné křivky. To dovolilo vybavit kotel Volta jednoduchým ovládáním a nastavením

Mám zájem o elektrokotel

Elektrokotel

Elektrokotel Volta

Určitě si můžete vybrat z celé řady elektrokotlů. Volta ale přináší jasné výhody, kterými překonává konkurenci.

Bezkonkurenční komfort

Díky regulaci s adaptivními algoritmy se Volta vždy dokonale přizpůsobí aktuální potřebě produkovaného tepla. Vy si tak užíváte stálou teplotu, podle vašeho nastavení.

Jednoduché ovládání

Zařízení lze snadno ovládat pomocí nástěnného ovladače, centrálního lcd displeje, nebo odkudkoliv z mobilní aplikace MyJABLOTRON. V aplikaci máte navíc přehled o chodu vašeho elektrokotle, i data ze všech čidel v systému.

Bohatá základní výbava

V základní ceně dostanete bohatou nadstandardní výbavu: rozšířenou pětiletou záruku, senzor teploty a vlhkosti v nástěnném ovladači a vzdálené ovládání pomocí mobilní aplikace.

Opravdu plynulá regulace

Inovativní elektronika umožňuje kotli trvale dodávat přesně takové množství tepla, které dům aktuálně potřebuje. To se skvěle hodí do nízkoenergetických a pasivních domů pro mírnou zimu.

Dva topné okruhy

Elektrokotel lze objednat i ve dvouokruhové variantě, která při stejných rozměrech zajišťuje kompletní obsluhu dvou topných okruhů (přímého a směšovaného) bez potřeby dodatečného příslušenství.

Kompatibilní systém Jablotron

Kotel a regulaci topení lze zapojit do systému s dalšími produkty společnosti Jablotron. Není tak nutné budovat více samostatných infrastruktur.

Mějte topení *stále pod kontrolou*
Aplikace

Mějte topení stále pod kontrolou

Díky šikovné aplikaci MyJABLOTRON můžete ovládat a kontrolovat topení ať jste kdekoliv. Zároveň vám poskytne informace o všech zařízeních od Jablotronu, klidně ve více objektech současně.

  • Ovládání topení jako na displeji ovladače
  • Sledování teploty, nebo spotřeby energie
  • Přehled o všech zařízeních značky Jablotron
Mám zájem o elektrokotel

Montáž

Jak probíhá montáž elektrokotle

Konzultace

Pečlivě zhodnotíme potřeby vaší nemovitosti a podle toho navrhneme vhodný výkon a typ elektrokotle.

Návrh a nabídka

Získáte srozumitelnou nabídku a návrh řešení šitý na míru vaší domácnosti. Tato fáze je samozřejmě nezávazná.

Montáž

Certifikovaní odborníci provedou instalaci elektrokotle.

Zaškolení

Celý systém topení uvedeme do provozu, naučíme vás vše používat a vysvětlíme co je třeba.

Servis

Jsme připraveni vám poskytovat podporu v rámci záruční i pozáruční doby a systém topení dále rozvíjet.

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby?

Pracujeme po celé České republice a dojedeme kamkoliv. Zašlete nám nezávaznou poptávku a co nevidět se vám ozveme!