Regulace topení

Moderní zónová regulace topení se postará o správnou teplotu v každé místnosti a pomůže vám ušetřit náklady na vytápění.

Více o topení

Topení

Výhody regulace topení od nás

Bezdrátová regulace topení

Termostaty mohou fungovat i jako bezdrátové. Jejich instalace nevyžaduje zásah do omítek a zdiva. Vše ale můžeme propojit i pomocí kabeláže, což doporučujeme v novostavbách, nebo při rekonstrukci.

Podlahové topení i radiátory

Zónová regulace Jablotron umí řídit radiátory, podlahové topení, nebo jejich kombinace. Jeden systém může ovládat až 48 topných prvků. Díky infračervenému měření teploty povrchu podlahy si budete užívat dokonalého komfortu!

Spolehlivá technologie od certifikovaného dodavatele

Instalujeme pouze technologie české značky Jablotron a jsme jejím certifikovaným partnerem. Váš dům i byt můžeme vybavit i alarmem, nebo funkcemi chytré domácnosti. Všechna zařízení jsou kompatibilní a lze je ovládat společně.

Úspora za topení

Regulace topení monitoruje a udržuje teplotu pro každou místnost samostatně. Úsporný režim se aktivuje podle nastaveného harmonogramu, nebo když odejdete do práce. Nikdy tak netopíte víc, než je potřeba.

Instalované kotle

Plynové a elektrické kotle Jablotron

Kromě samotné regulace topení dodáváme a odborně instalujeme elektrokotle i plynové kotle od Jablotronu.

Díky inovativní elektronice nabízí elektrokotel Jablotron Volta opravdu plynulou regulaci dodaného tepla. Kotel může trvale produkovat i velmi malé množství tepla, bez potřeby se odpínat (cyklovat). Topná soustava tak může dodávat přesné množství energie, což výrazně zvyšuje váš komfort v domácnosti.

AURA (zatím ve validačním programu) přinese na trh plynových kotlů několik zásadních novinek. A to nejen úrovní komfortu vytápění, ale i rozsáhlou standardní výbavou. Do validačního programu se můžete zapojit i vy, a užívat si tak technologii, která brzy výrazně obohatí trh s plynovými kotli.

Regulace topení

Zónová regulace topení
a její ovládání

Úspora a komfort díky moderní technologii

Každá místnost vyžaduje trochu jinou teplotu. Zatímco v ložnici se vám bude nejlépe spát při 18 °C, v obýváku oceníte teplotu kolem 22 stupňů. Nejtepleji má být v koupelně, doporučuje se 23 °C.

Chytrá zónová regulace od Jablotronu umí řídit teplotu pro každou místnost samostatně – nikde netopíte zbytečně víc, než je nutné.

Regulace topení a úsporný režim

Když nebýváte doma, regulace nastaví úsporný režim. Můžete to automatizovat díky přednastaveným harmonogramům, aktivovat ručně při odchodu z domu, nebo na dálku díky mobilní aplikaci. Úsporný režim lze také spojit s aktivací alarmu, když odcházíte z bytu, či domu.

Systém můžeme rozšířit o čidla otevření oken. Ta zabrání ztrátám tepla při větrání, protože automaticky vypnou topení v místnosti, kde okno otevřete.

Mám zájem o regulaci topení
*Ovládejte topení* z jednoho místa
Snadné ovládání

Ovládejte topení z jednoho místa

Na centrálním dotykovém displeji regulace topení nastavíte teplotu pomocí pár doteků. Přepnout režim topení při odchodu z domu zvládnete i s plnýma rukama, ale můžete vše nechat na automatickém nastavení.

  • Nastavení teploty pro jednotlivé pokoje
  • Možnost volby přednastaveného režimu topení
  • Přehled o všech nastaveních a aktuální teplotě v místnostech
Mám zájem o regulaci topení
*Ovládejte topení* z jednoho místa
Aplikace

Mějte topení stále pod kontrolou

Díky šikovné aplikaci MyJABLOTRON můžete ovládat a kontrolovat topení ať jste kdekoliv. Zároveň vám poskytne informace o všech zařízeních od Jablotronu, klidně ve více objektech.

  • Ovládání topení jako na displeji ovladače
  • Sledování teploty, nebo spotřeby energie
  • Přehled o všech zařízeních značky Jablotron
Mám zájem o regulaci topení

Montáž

Jak probíhá montáž regulace topení

Konzultace

Pečlivě zhodnotíme vaše potřeby, naplánujeme celý systém topení a připravíme nabídku. Tato fáze je samozřejmě nezávazná.

Návrh a nabídka

Získáte srozumitelnou nabídku a návrh řešení šitý na míru vaší domácnosti. Tato fáze je samozřejmě nezávazná.

Montáž

Certifikovaní odborníci provedou instalaci regulace topení.

Zaškolení

Systém uvedeme do provozu, naučíme vás vše používat a vysvětlíme co je třeba.

Servis

Jsme připraveni vám poskytovat servis regulace topení v rámci záruční i pozáruční doby.

Mohlo by vás zajímat

Jaké typy topení lze regulovat?

Zónovou regulací můžete ovládáte radiátory, podlahové topení i jejich kombinaci.

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby?

Pracujeme po celé České republice a dojedeme kamkoliv. Zašlete nám nezávaznou poptávku a co nevidět se vám ozveme!