Rekuperace
Jablotron Futura

Instalujeme pokrokové rekuperační jednotky Jablotron Futura. Vytvoří vám doma zdravé, čisté prostředí v každém ročním období a ušetří náklady za topení a klimatizaci.

Více o rekuperaci

Jablotron Futura

Inovativní ventilační systém s rekuperací tepla

Spolehlivá a moderní technologie

Instalujeme výhradně jednotky Futura. Ve srovnání s konkurencí si stojí velmi dobře, nabízí řadu inovativních funkcí a přináší vám maximální komfort i úspory.

Maximální úspora

Díky unikátní technologii, dokonale využívající fyzikálních zákonů, funguje jednotka i v mrazu bez předehřevu a bez rozvážení ventilátorů s maximální úsporou energie.

Certifikovaný partner

Jsme oficiální certifikovaný partner pro instalaci rekuperace Futura a dalších technologií české společnosti Jablotron. Váš dům i byt vybavíme alarmem, nebo funkcemi chytré domácnosti, kdy vše funguje jako jeden kompatibilní systém.

Autonomní chod a snadné ovládání

Rekuperace sama sleduje a hlásí potřebu servisních zásahů. Díky integrovanému CO2 senzoru plynule přizpůsobuje větrací výkon vašim požadavkům. Jednotku ovládáte jednoduchým ovladačem, nebo pomocí mobilní aplikace.

Rekuperace

Rekuperace – plíce vašeho domova

Moderní novostavby běžně přináší problém s nadměrnou vlhkostí a vydýchaným vzduchem. Interiér je utěsněn kvalitní izolací, vícekomorovými okny a silnou základní deskou. Rekuperace je jediným efektivním řešením pro zdravé klima za současné úspory energie.

*Zdravé klima* po celý rok
Rekuperace

Zdravé klima po celý rok

Bez průběžného větrání a kvalitní filtrace vzduchu je v interiéru nezdravé klima. Zvyšuje se vlhkost, koncentrace CO2, hromadí se prach a alergeny. Zvýšená hladina oxidu uhličitého má přitom vliv na vaši vitalitu a kvalitu spánku.

Při řízeném větrání s rekuperací probíhá neustálá výměnu vzduchu za čerstvý a čistý. Díky kvalitním filtrům rekuperace zbavuje nasávaný vzduch prachu, pylu a dalších alergenů. Vy si tak můžete užívat opravdu zdravé prostředí vašeho domova, o větrání okny se nemusíte vůbec starat.

Mám zájem o montáž rekuperace
*Zdravé klima* po celý rok
Rekuperace

Úspora za topení

Přiváděný vzduch skrze rekuperaci získává od vzduchu odváděného převážnou část jeho tepla – je tedy tepelně optimalizován a teplo se při větrání neztrácí.

Rekuperace Futura opravdu ukáže, co umí, především v zimě. Díky jedinečné konstrukci funguje rekuperace i za silných mrazů bez standardně používaného předehřevu a bez rozvážení ventilátorů. V zimě tak můžete ušetřit na vytápění!

Mám zájem o montáž rekuperace

Rekuperace

Rekuperační jednotka Jablotron Futura

Existuje spousta kvalitních rekuperací a můžete si je celkem snadno porovnat. Jsme přesvědčeni, že Futura je pro vás ta pravá. Dokonale využíváme zákonů fyziky a díky tomu rekuperační jednotka Jablotron Futura v několika oblastech předhání konkurenci.

Modul *CoolBreeze*
Rekuperace

Modul CoolBreeze

Užívejte si příjemné klima i v horkých dnech!

Přídavný chladící modul CoolBreeze zařídí eliminaci jakýchkoliv tepelných zisků při větrání v letním období. CoolBreeze je navržen a určen především pro domy v pasivním standardu, které bývají dokonale izolovány a solární zisky v horkých letních dnech mají minimální.

Mám zájem o montáž rekuperace
Mějte *vše pod kontrolou*
Rekuperace

Mějte vše pod kontrolou

Díky šikovné aplikaci MyJABLOTRON můžete ovládat rekuperaci ať jste kdekoliv. Zároveň vám poskytne informace o všech zařízeních od Jablotronu, klidně ve více objektech.

  • Přehled o všech zařízeních značky Jablotron
  • Ovládání rekuperace jako na ovladači
  • Zobrazení fotek z pohybových detektorů v interiéru
  • Sledování teploty, nebo spotřeby energie
Mám zájem o montáž rekuperace

Montáž

Jak probíhá montáž rekuperace

Nezávazná konzultace

Pečlivě zhodnotíme vaše potřeby, na základě plánu budovy zjistíme vzdušnou bilanci, naplánujeme celý systém rekuperace a připravíme nabídku.

Návrh

Získáte srozumitelnou nabídku a návrh řešení šitý na míru vaší domácnosti. Tato fáze je samozřejmě nezávazná.

Montáž

Certifikovaní odborníci provedou instalaci rekuperace, která má 3 fáze v závislosti na průběhu stavby.

Zaškolení

Celý systém uvedeme do provozu, naučíme vás vše používat a vysvětlíme, co je třeba.

Servis

Jsme připraveni vám poskytovat podporu v rámci záruční i pozáruční doby a systém rekuperace dále rozvíjet.

Mohlo by vás zajímat

Jak rekuperace funguje?

Větrání s rekuperací tepla zajišťuje čerstvý filtrovaný vzduch z venku a odstraňuje použitý vzduch s vysokým obsahem CO2. Teplo odváděné z interiéru se ale neztrácí – je díky rekuperační jednotce předáváno zpět. Tato výměna vzduchu probíhá po celý rok a ve všech pokojích. Nemusíte přitom vůbec otevírat okna. Celá vaše domácnost si tak stále užívá čerstvý vzduch z venku, zbavený nečistot, a zároveň šetříte náklady na vytápění a klimatizaci.

Proč právě rekuperace Futura od Jablotronu?

Česká společnost Jablotron se řadí mezi světovou špičku v oboru specializované elektrotechniky. Spolehlivost, design, servisní podpora a možnost integrace celé škály zařízení je bezkonkurenční.

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby?

Pracujeme po celé České republice a dojedeme kamkoliv. Zašlete nám nezávaznou poptávku a co nevidět se vám ozveme!